• Ви знаходитесь тут:

  • ШКОЛА
  • Наша гордість

Бабанін Владислав

/Files/images/gordst_shkoli/IMG_20191220_133407464.jpg

Бабанін Владислав зарекомендував себе як здібний та талановитий спортсмен. Владислав за останні роки за спортивні досягнення нагороджений:

- Дипломом першого ступеня за І місце у Всеукраїнських фінальних змаганнях Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків 2002-2003 р.н.,

- Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за ІІ місце в обласних фінальних змаганнях з футболу в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів серед команд юнаків ІІ групи,

- Грамотою голови Сумської РДА за спортивні досягнення у 2019 році,

- Грамотою за ІІ місце в змаганнях з міні-футболу на «Кубок ректора Сумського національного аграрного університету» серед школярів Сумського району,

- Грамотою за зайняте ІІІ місце у Турнірі серед дитячо-юнацьких команд з футболу за Кубок Благодійного фонду «Ти не один – ми разом»,

- Дипломом ФЦ «Барса» як кращий гравець сезону 2016-2017 рр. у віковій категорії U – 15,

- Дипломом відділу освіти Сумської РДА за ІІ місце у районних змаганнях з футболу 7х7,

- Дипломом КЗСР ДЮСШ за І місце в першості ДЮСШ Сумського району з футболу на приз «Шкіряний м’яч»,

- Грамотою відділу освіти Сумської РДА за ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»,

- Грамотою відділу освіти Сумської РДА за ІІ місце в особистій першості з «Човникового бігу» 4х9 м серед юнаків у залік районного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»,

- Грамотою відділу освіти Сумської РДА за ІІІ місце в особистій першості зі стрибків у довжину з місця серед юнаків у залік районного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»,

- Дипломом міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради І місце у змаганнях з міні-футболу спартакіади заміських оздоровчих таборів (ІІ зміна),

- Грамотою міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради І місце у змаганнях з футболу спартакіади заміських оздоровчих таборів (ІІІ зміна),

- Грамотою громадської організації «Сумська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за ІІ місце в змаганнях з шашок серед дітей оздоровчого табору «Чайка».

Бабанін Владислав є:

- срібним призером Чемпіонату України з футзалу U – 17 сезону 2018-2019 рр.,

- срібним призером Кубку України з футзалу U – 17 сезону 2018-2019 рр.,

- срібним призером Всеукраїнського турніру серед юнаків 2001-2002 рр. н. «Футбол без кордонів».,

- кращим гравцем Чемпіонату України з футзалу U – 17 сезону 2018-2019 рр.,

- кращим бомбардиром зональних змагань з футзалу Першості ВФСТ «Колос» АПК України серед юнаків 2002-2003 р.н.

У 2017 році юнакові присвоєно другий спортивний розряд з футболу.


Червяков Максим

/Files/images/2017nr/Червяков М..jpg

Учасник і призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, інформатики та інформаційних технологій, слухач Сумської філії МАН, автор проекту "Майданчик дитячої мрії" в рамках Громадського проекту Степанівської селищної ради 2019р. Стипендіат голови Степанівської селищної ради.

Чумаченко Ірина


/Files/images/2017nr/Чумаченко І..jpg


Постійна учасниця, призер і переможиця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін (українська мова і література, біологія, географія, фізика, хімія, історія, правознавство, математика)
Слухачка МАН, призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Учениця року-2016, 2018, 2019
Нагороджена Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", 2019 рік


Дробна Анастасія

/Files/images/011085e844d6f5431ae207762bec6fbd.jpg

Призерка ІІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.П.Яцика, 2019р. Стипендіатка голови Степанівської селищної ради


Бондаренко Катерина


/Files/images/2017nr/Бондаренко К..png

Постійна учасниця й призерка ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
Нагороджена Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", 2019 рік.

Карпов Данііл

/Files/images/60915297_811633659223478_5365837625124978688_n.jpg
У травні 2019р. на чемпіонаті України з панкратіону та грепплінгу на Волині зайняв І та два ІІІ місця.

Юрченко Назар

/Files/images/52303861_369873053847031_4146906063771271168_n.jpg
Кращий воротар турніру на Кубок Сумського району-2019 на майданчику спорткомплексу СумДУ

Полтора Ярослав

/Files/images/_головну_res.jpg

Неодноразовий переможець Всеукраїнських предметних олімпіад:

ІІ місце з англійської мови у ІІ етапі-2017рік (вчитель Борисова Г.Є.);

І місце з англійської мови у ІІ етапі, УІ місце у ІІІ етапі-2016рік (вчитель Борисова Г.Є.);

І місце з англійської мови у ІІ етапі-2015рік (вчитель Борисова Г.Є.);

ІІ місце з англійської мови у ІІ етапі-2014рік (вчитель Борисова Г.Є.).


Лисянська Вікторія

/Files/images/28059168_403181353458342_1306401085684903048_n.jpg

Лідер учнівського самоврядування, автор статті «Демократизація та партнерство навчального закладу в умовах нової української школи» в газеті «Педагогічна трибуна» КЗ СОІППО (березень 2018 р., №3 (136)).

Лисянська В. брала участь в роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції з он-лайн трансляцією «Формування громадянської культури в новій українській школі: традиційні та інноваційні практики», до матеріалів якої включено її статтю «Демократичні основи партнерської взаємодії в закладі загальної середньої освіти». Учениця була учасницею регіональної конференції міжнародного руху EdCamp «Школа для життя: біоетичні виміри» на базі Конгрес-Центру СумДУ за підтримки Міністерства освіти та науки України та ГО «EdCamp Ukraine»,проекту «Служитель народу» моделювальної гри роботи Сумської міської ради за підтримки громадської організації «Ліцей», районної та обласної краєзнавчих конференцій «Патріотична хвиля» у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми-Українці».

Володарка премії Верховної Ради України за активну громадську діяльність, 2018 рік.

Учениця року-2017.


Гусєв Олег

/Files/images/rzne/200px-Oleh_Husyev3.jpeg

Гу́сєв Олег - український футболіст, півзахисник «Динамо» (Київ) і національної збірної України.

Титули та досягнення

· Чемпіон України: 2004, 2007 і 2009.

· Кубок України: 2005, 2006 і 2007.

· Суперкубок України: 2004, 2009 і 2011.

· Півфіналіст кубка УЄФА 2008/09

· Найкращий футболіст чемпіонату України (за версією газети «Команда»): 2005

· «Золотий м'яч» для найкращого гравця чемпіонату України (за версією часопису «Футбол» і сайту www.football.ua): 2007.

· Орден «За мужність» III ступеня


Рябовол Діана-призерка чемпіонатів з панкратіону./Files/images/Рябовол Диана.jpg


Крамар Софія

/Files/images/image (21).jpg/Files/images/gordst_shkoli/IMG_20191223_110834180.jpg

Крамар Софія-неодноразова призерка змагань із художньої гімнастики різних рівнів.

Софія за останні роки за спортивні досягнення нагороджена:

- Дипломом першого ступеня за І місце у ІІ Всеукраїнському фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва, 2019р.;

- Дипломом Управління молоді та спорту Сумської ОДА за І місце в «Юніори 2» ( соло, сучасний танець) ,2019р.;

- Дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Юніори» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу танцювального мистецтва «Кубок «Візаві», 2019 р;

- Дипломом першого ступеня за І місце у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі «BEST FEST», 2019 р;

- Дипломом другого ступеня «Танцююча нація» за І місце в номінації «Сучасний танець», 2019.


Шапаренко Владислав

/Files/images/rzne/t54X-Iqjf1w.jpg

Шапаренко Владислав – ІІ місце Об’єднаного кубку Сумської області з карате-до, призер (ІІ та ІІІ місце) Відкритого кубку Сумської області з госоку рю карате, призер (ІІІ місце) у Відкритому Чемпіонаті Сумської ЮСШ «Авангард» з карате, переможець у турнірі із карате WKF « 1 Progress Cup».

ВІДКРИТИЙ КУБОК СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГОСОКУ РЮ КАРАТЕ

23-30 вересня 2012 рік м. Охтирка/Files/images/malyunki/DSCN1308.JPG

Серед юнаків 12-13 років

ІІ місце в розділі КАТА, ІІІ місце в розділі КУМІТЕ

ТУРНІР З КАРАТЕ WKF «1st Progress Cup»

22 грудня 2013 рік м. Суми cеред юнаків 12-13 років І місце в розділі КАТА

13-Й ОБ’ЄДНАНИЙ КУБОК СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КАРАТЕ-ДО

(версії FSKA та IKA) 16 лютого 2014 рік м. Конотоп cеред юнаків 12-13 років

ІІ місце в розділі КУМІТЕ, ІІ місце в розділі командне КУМІТЕ

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА СУМИ З КАРАТЕ ГОСОКУ РЮ

16 березня 2014 рік м. Суми cеред юнаків 12-13 та 14-15 років

ІІ та ІІІ місце в розділі КАТА

1-Й ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З КАРАТЕ ПАМЯТІ ВАЛЕНТИНА УГНІЧА

Вересень 2014 рік м. Суми cеред юнаків 14-15 років

І місце в розділі командне КАТА, ІІ місце в розділі КАТА, ІІІ місце в розділі КУМІТЕ

ІІІ МІЖ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З КАРАТЕ СИТО-РЮ

23 листопада 2014 рік м. Київ cеред юнаків 14-15 років

ІІІ місце в розділі КАТА

ОБ’ЄДНАНИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КАРАТЕ – ДО

(версії FSKAта Госоку Рю ), ПРИСВЯЧЕНОГО 25-Й РІЧНИЦІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ КАРАТЕ

14 грудня 2014 рік м. Суми серед юнаків 14-15 років

ІІ місце в розділі командне КАТА, ІІІ місце в розділі КАТА

14-Й ОБ’ЄДНАНИЙ КУБОК СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КАРАТЕ – ДО

(версії FSKA та IKA) 15 лютого 2015 рік м. Конотоп серед юнаків 14 років і старше

І місце в розділі командне КУМІТЕ, ІІ місце в розділі КАТА, ІІІ місце в розділі командне КАТА


Бражник Софія

/Files/images/image (2).jpgБражник Софія-учениця 8 класу-неодноразова призерка змагань із художньої гімнастики різних рівнів



Ладогубець Дмитро

/Files/images/vtannya/дима.jpg

Ладогубець Дмитро - переможець (І місце) чемпіонату Сумської області 3 карате Госокю Рю, призер (ІІІ місце) змагань з карате "Кубок Виклику" та "Zvyagel Open".

/Files/images/Ceqyv-wFoEQ.jpgСеверин Каріна

Її твори у 2010, 2011, 2012 роках перемагали в районному етапі, а у 2012 році здобули ІІІ місце в обласному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера» в номінації «Вірші». У 2012 році в обласному етапі V Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед» Каріна зайняла ІІІ місце. У 2011, 2012 році учениця зі своїми творчими роботами перемагала на районному етапі та була відзначена на регіональному рівні Дипломом конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» у номінації «Літературний твір».У 2014 році Северин Каріна була учасницею обласного конкурсу «Чарівні барви Сумщини», посіла І місце в номінації «Писанкарство». За участь в обласній виставці «Знай і люби свій край» - ІІІ місце.Каріна закінчила з відмінним результатом обласну школу флористики та дизайну. Посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6 – 8 класів. Секція «Екологія». Учениця отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Дівчина посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!», присвяченому 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. За високі досягнення у навчанні нагороджена Похвальним листом. Стипендіатка голови Сумської РДА 2015р.

Збірна юнаків школи – переможці районних змагань з баскетболу 2013 року

/Files/images/rzne/123.JPG


Судін Єгор

/Files/images/image (4).jpg


Судін Єгор- майбутня зірка українського футболу, неодноразовий призер спортивних змагань з футболу

Кiлькiсть переглядiв: 909

Коментарi

  • Jacinibra

    2018-02-25 22:24:07

    Acticin Scabies Cialis Want Buy Kamagra Cheapest Online [url=http://cial20mg.com]cialis[/url] Dental Abcess And Amoxicillin Levitra Pills Online...